bio palivo drevené ekopelety distribúcia Prievidza a Nováky | LKW PARK

EKO PELETY

DIN plus (A1)

predajný sklad NOVÁKY


P O N U K A

Kvalitné BIO PALIVOdistribúcia drevených pelet od výrobcu Prievidza a Nováky | LKW PARK pre Váš kotol


Drevené EKO pelety (biopalivo) najvyššej kvality A1 (DIN plus 7A108), STN-EN ISO 17225-2, priemer 6mm, dĺžky cca 12-15mm, mechanická odolnosť 98,4%. Pelety distribuujeme primárne pre slovenských a českých TOP výrobcov LATOP Tábor , AMICO DREVO , BIOLIGNUM Opatovce nad Nitrou. Pelety sú vyrobené v DINplus certifikovanej najvyššej kvalite A1, z prečistenej piliny a hobliny presušeného (obsah vody menej než 5,5%) a odkôreného mäkkého smrekového dreva, bez chemických prídavných látok či spojív, čím počas horenia nezanášajú dymovod (komíny), nevytvárajú nežiadúce tzv. "spekance" a tak sú vhodné aj pre citlivejšie horáky a pece. Smrekové EKO PELETY (DINplus 7A108) A1 s prírodnou svetlou farbou mäkkého dreva, majú vysokú výhrevnosť , vykurovací výkon cca 19MJ/kg (t.j. približne 5kWh/kg alebo 4450kcal/kg) pri takmer nulovej produkcii emisií CO2 s veľmi nízkym obsahom zbytkového popola (cca 0,30%-0,40% pri 550°C), ktorý je vďaka výrobnému postupu pod vysokým tlakom bez pridania akejkoľvek chémie (spojivom je výlučne prírodný lignín obsiahnutý v samotnom dreve) ešte navyše aj plnohodnotným BIO hnojivom pre Vašu záhradu. Obsahuje Prachové častice 0,47% ; Dusičnany 0,06% ; Síra 0,005% ; Chlór 0,002% ;

...

Pelety sú dodávané v balenom stave, zabalené v praktických a pevných 15kg vreciach, pre veľmi jednoduchú manipuláciu. Všetky tieto predávané drevené EKO PELETY DINplus 7A108 A1 sú dlhodobo testované a odporúčané tiež výrobcami a dodávateľmi peletových pecí, kotlov a horákov ATMOS , O.P.O.P. Attack, VIADRUS či talianskych EXTRAFLAME Nordica a FERROLI. Všetky príslušné a aktuálne certifikáty a testy nájdete priamo na webstránkach Amico, Technopalt, Biolignum alebo tu nižšie. Z dôvodu že 85% produkcie smeruje na trhy EU, primárne Taliansko, Rakúsko, Francúzsko, je stabilná deklarovaná kvalita zabezpečená pre každú jednu výrobnú šaržu. Certifikácia kvality celej výroby ako aj výrobkov prebieha prostredníctvom rakúskej certifikačnej autority.

distribúcia drevených pelet od výrobcu Prievidza a Nováky | LKW PARK

Vyberáme pre Vás iba tú najvyššiu kvalitu výroby peliet, ktoré dodávame:

LATOP , Tábor

AMICO DREVO , Oravský Podzámok

KAŽDY NÁZOR NÁS ZAUJÍMA !!!... V prípade Vášho problému s kvalitou našich EKO PELET, odoberieme nespotrebované množstvo späť v plnej uhradenej kúpnej cene a reklamáciu ihneď riešime v súčinnosti s výrobcom, odborným posudkom a technikom.

Paletový predaj

Cena peletky pri odbere ucelenej palety je 370,00Eur

Kusový predaj

Cena peletky pri drobnom odbere jednotlivých vriec je 6,00Eur/15kg

Skladovanie

Uskladnenie palety od úhrady do odobratia je 7,00Eur/týždeň

Doprava

Regionálna distribúcia a rozvoz peletiek až k Vám domov Tel:0905912531

pre pravidelný zmluvný odber je cena dohodou

ceny neobsahujú DPH

Surf.sk

pevné palivo drevené pelety les distribúcia Prievidza a Nováky | LKW PARKVašu objednávku prosím zavolajte 0905912531