bio palivo drevené ekopelety distribúcia Prievidza a Nováky | LKW PARK

EKO PELETY

DIN plus (A1)

predajný sklad NOVÁKY


P O N U K A

Kvalitné BIO PALIVOdistribúcia drevených pelet od výrobcu Prievidza a Nováky | LKW PARK pre Váš kotol


Drevené EKO pelety (biopalivo) najvyššej kvality A1 (DIN/EN plus 7A108), STN-EN ISO 17225-2, priemer 6mm, dĺžky cca 12-15mm, mechanická odolnosť 98,4%. Pelety distribuujeme primárne pre slovenských TOP výrobcov AMICO DREVO , BIOLIGNUM Opatovce nad Nitrou. Pelety sú vyrobené v ENplus certifikovanej najvyššej kvalite A1, z prečistenej piliny a hobliny presušeného (obsah vody menej než 5,5%) a odkôreného mäkkého smrekového dreva, bez chemických prídavných látok či spojív, čím počas horenia nezanášajú dymovod (komíny), nevytvárajú nežiadúce tzv. "spekance" a tak sú vhodné aj pre citlivejšie horáky a pece. EKO PELETY EN plus A1 s prírodnou svetlou farbou mäkkého dreva, majú vysokú výhrevnosť , vykurovací výkon cca 18-19MJ/kg (t.j. približne 5kWh/kg alebo 4450kcal/kg) pri takmer nulovej produkcii emisií CO2 s veľmi nízkym obsahom zbytkového popola (cca 0,30%-0,40% pri 550°C), ktorý je vďaka výrobnému postupu pod vysokým tlakom bez pridania akejkoľvek chémie (spojivom je výlučne prírodný lignín obsiahnutý v samotnom dreve) ešte navyše aj plnohodnotným BIO hnojivom pre Vašu záhradu. Obsahuje Prachové častice 0,47% ; Dusičnany 0,06% ; Síra 0,005% ; Chlór 0,002% ;

top pelety A1 Prievidza a Nováky | LKW PARK

Pelety sú dodávané v balenom stave, zabalené v praktických a pevných 15kg vreciach, pre veľmi jednoduchú manipuláciu. Všetky tieto predávané drevené EKO PELETY ENplus 7A108 A1 sú dlhodobo testované a odporúčané tiež výrobcami a dodávateľmi peletových pecí, kotlov a horákov ATMOS , O.P.O.P. Attack, VIADRUS či talianskych EXTRAFLAME a FERROLI. Všetky príslušné a aktuálne certifikáty a testy nájdete priamo na webstránkach Amico, Technopalt, Biolignum alebo tu nižšie. Z dôvodu že 85% našej produkcie smeruje na trhy EU, primárne Taliansko, Rakúsko, Francúzsko, je stabilná deklarovaná kvalita zabezpečená pre každú jednu výrobnú šaržu.

distribúcia drevených pelet od výrobcu Prievidza a Nováky | LKW PARK

Naša výroba peliet, ktorú dodávame:

AMICO DREVO , Oravský Podzámok

BIOLIGNUM , Opatovce nad Nitrou

KAŽDY NÁZOR NÁS ZAUJÍMA !!!... V prípade Vášho problému s kvalitou našich EKO PELET, odoberieme nespotrebované množstvo späť v plnej uhradenej kúpnej cene a reklamáciu ihneď riešime v súčinnosti s výrobcom, odborným posudkom a technikom.

Paletový predaj

Cena pelety pri odbere ucelenej palety je 240,00Eur/tona

Kusový predaj

Cena pelety pri drobnom odbere jednotlivých vriec je 3,90Eur/15kg

Skladovanie

Uskladnenie palety od úhrady do odobratia je 3,00Eur/týždeň

Doprava

Regionálna distribúcia a rozvoz drevených peliet na objednávku

pre zmluvné odbery sú ceny dohodou

ceny neobsahujú dph

Surf.sk

pevné palivo drevené pelety les distribúcia Prievidza a Nováky | LKW PARK ...objednávky 0905912531